Bukmacher Forbet zwiększa wygrane dla swoich graczy w piątek 17 maja. Chcąc liczyć na większą wygraną należy dokonać zawarcia kuponów godzinach 06:00 – 12:00.

Wygrywaj więcej w piątek u bukmachera

Wygrywaj więcej w piątek u bukmachera

W tej promocji może wziąć udział każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja trwa jedynie w piątek 17 maja i to wyznaczanych godzinach, tj. 06:00 – 12:00. Chcąc liczyć na większą wygraną należy w tych godzinach dokonać zawarcia kupony, który będzie spełniał poniższe warunki promocji:

  • muszą na nim znaleźć się minimum trzy zdarzenia
  • kurs każdego ze zdarzeń nie może być mniejszy niż 1.30
  • bukmacher dopuszcza jedynie zdarzenia ze oferty przedmeczowej, z wykluczenie zdarzeń długoterminowych.
Darmowy bonus u bukmachera bez wpłaty. Kod promocji: BETONLINE

Stawka kuponu jest dowolna, ale z akcji automatycznie są wykreślone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe. Udziału w tej promocji nie biorą również kupony systemowe.

Gracz, który dokonał zawarcia kuponu, który spełnia powyższe warunki promocji, a także został rozliczony jako wygrany t bukmacher zwiększy wygraną o 12%.

________________
Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBramki i skróty z czwartkowych spotkań ligowych – 16 maja
Następny artykułSkróty spotkań ligowych z soboty – 18 maja
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.