W dniu 21 maja bukmacher Forbet zwiększa wygrane dla swoich graczy o 12 %. Warunek konieczny jest to dokonanie zawarcia kuponu w godzinach 15:00 – 21:00.

Bukmacher zwiększa wygrane w maju

Bukmacher zwiększa wygrane w maju

W tej promocji może wziąć udział każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet. Chcąc wziąć udział w tej akcji ni trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Promocja jest dostępna jedynie w dniu 21 aja tj. wtorek w godzinach 15:00 – 21:00. Chcąc liczyć na większą wygraną należy sławnie w tych godzinach dokonać zawarcia kuponu.

Na kuponie promocyjnym muszą znaleźć się minimum trzy zdarzenia,gzie kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30.

Darmowy bonus u bukmachera bez wpłaty. Kod promocji: BETONLINE

Zdarzenia znajdujące się na kuponie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej bukmachera. Operator dopuszcza każdą dyscyplinę znakującą się w swojej ofercie Lecz z akcji są wykluczone zdarzenia z oferty długoterminowej.

Stawka za jaki zostanie zawarty kupon jest dowolna. Lecz z akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe. Również kupony systemowe nie biorą udziału w tej akcji.

Gracz, która dokona zawarcia kuponu i spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym zostanie rozliczony jako wygrany to bukmacher zwiększy jego wygarną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPodsumowanie niedzielnych spotkań ligowych: skróty i bramki – 19 maj
Następny artykułDarmowe bramki i skróty spotkań – 22 maja (środa)
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.