W dniu 26 kwietnia bukmacher Forbet zwiększa wygrane swoim graczom. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu w godzinach 06:00 – 12:00, aby cieszyć się z większej wygranej.

Forbet zwiększa wygrane swoim graczom

W tej promocji może wziąć udział każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oaz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja trwa jedynie w środę 26 kwietnia w godzinach 06:00 – 12:00. Chcąc liczyć na większą wygraną to właśni w tych godzinach musimy dokonać zawarcia kuponu, na którym muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30.

Darmowy bonus od bukmachera STS bez wpłaty. Kod promocji BETONLINE

Na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej bukmachera z wyłączeniem zdarzeń długoterminowych.

Stawka za jaki zostanie zawarty kupon jest dowolna, ale z w promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe. Również kupony systemowe są wykreślone z tej akcji.

Bukmacher zwiększy automatycznie wygraną o 12% o ile gracz spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jego upon został rozliczony jako wygrany.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe skróty i bramki z Premier Ligue i nie tylko – 24 kwietnia
Następny artykułPodsumowanie spotkań ligowych – 26 kwietnia (czwartek)
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.