Rynek bukmacherski w Polsce charakteryzuje się coraz większą konkurencją, która na wszelkie sposoby stara się wyróżnić z tłumu, Dlatego korzystając z zakładów bukmacherskich online, warto kierować się ofertą bukmachera, atrakcyjnością kursów, bogatym zestawem bonusów dla nowych i obecnych graczy, a także dostępnością dodatkowych usług typu aplikacja mobilna, transmisje TV, statystyki rozgrywek, sporty wirtualne czy możliwość obstawiania na żywo, które stały się wręcz standardem.

Superbet – legalny superbukmacher

Działając na polskim rynku bukmacherskim, trzeba spełnić szereg norm zawartych w odpowiedniej ustawie, by móc legalnie oferować zakłady wzajemne. Tak się składa, że wszystkie z nich spełnia SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, przy ul. 73 Pułku Piechoty 7A, która uzyskała stosowne zezwolenie Ministerstwa Finansów o numerze PS4.6831.5.2019 z dnia 18 października 2019 r. Wszystkie pełnoletnie osoby mogą korzystać z oferty online tego bukmachera, po dokonaniu pełnej rejestracji w serwisie wraz z potwierdzeniem swojej tożsamości.

Przejrzysta strona, bogata oferta

Wchodząc na stronę bukmachera Superbet, ukaże nam się bardzo przejrzysty i intuicyjny układ strony zachowany w białej kolorystyce z elementami czerwieni (charakterystycznymi dla tego bukmachera). Klasyczny układ z ofertą w części centralnej, po lewej dyscypliny i rozgrywki sportowe, menu na górze, a po prawej moduł do tworzenia kuponów. Każdy, kto miał styczność ze stronami konkurencji, na pewno z łatwością odnajdzie się na stronie Zakładów Bukmacherskich Superbet. Oferta bukmachera Superbet składa się ze wszystkich najpopularniejszych dyscyplin sportowych – sporty zespołowe, indywidualne, sporty walki, sporty zimowe, sporty motorowe oraz e-sport (zakłady na rozgrywki w gry komputerowe).

Bonusy na start od Superbet

Jak każdy się szanujący bukmacher w kraju, zakłady wzajemne Superbet przygotowały szereg atrakcyjnych bonusów na start dla nowych klientów. Jednym z nich jest kod promocyjny Superbet. Bukmacher w ramach oferty bonus powitalny od Superbet, oferuje promocję SUPER START z podwójnym bonusem dla nowych graczy. Każdy, kto dokona pełnej rejestracji w serwisie oraz zasili swoje konto środkami finansowymi, otrzyma bonus 100% od pierwszej wpłaty – max do 50 PLN, a także wyjątkowy CASHBACK do 500 PLN, którego nie ma żaden inny bukmacher. W zakładach Superbet nowi gracze przez pierwszy tydzień grają bez ryzyka porażki, aż do kwoty 500 PLN!

Usługi dodatkowe od bukmachera Superbet

Co dodatkowego oferuje bukmacher Superbet? Masę promocji dla obecnych graczy wraz z super ofertami na poszczególne dni tygodnia oraz podwyższone kursy na wybrane spotkania. Godną polecenia aplikację na smartfony z systemem iOS oraz Android. Zakłady na żywo, sporty wirtualne, streamingi na żywo wybranych spotkań i program lojalnościowy Super Club. Zakładkę newsy z aktualnymi materiałami prasowymi, funkcjonalność Super Social pozwalającą dzielić się z innymi graczami swoimi kuponami oraz wymieniać spostrzeżeniami czy bogatą ofertę wielu sposobów na wpłatę i wypłatę środków z konta gracza.

Legalne zakłady bukmacherskie godne polecenia

Superbet to świetny legalny polski bukmacher, które oferuje wszystko, czego graczom potrzeba. Bogata oferta, super promocje, świetna apka, streamingi, newsy, przejrzysta strona i przede wszystkim, masa pozytywnych opinii od zadowolonych graczy, tworzących swoją społeczność w ramach wspomnianej opcji Super Social.

Poprzedni artykułDarmowy skrót meczu Manchester City – PSG w internecie – 4 maja
Następny artykułDarmowe skróty meczów w internecie, powtórki online – 16 maja