Limitowaną ofertę promocyjną każdemu graczowi oferuje legalny bukmacher STS online za typowanie meczy z Copa America. Wszyscy typerzy za przegrane zakłady mogą liczyć na zwrot stawki.

Bonus na Copa America od bukmachera STS dla typerów

Bonus na Copa America od bukmachera STS dla typerów

Trzeba powiedzieć, że rozgrywki Copa America cieszą się sporą popularnością, ponieważ możemy obserwować tam czołowych piłkarzy na Świecie. W dodatku przed nami w najbliższych dniach dojdzie do kilku ciekawych starć, jak m.in. Boliwia vs Urugwaj, czy też Chile vs Paragwaj.

Użytkownik, który chce skorzystać z oferty promocyjnej „Cashback na Copa America” koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Należy mieć na uwadze, że jest ona aktywna wyłącznie w dniach 21 czerwca do 28 czerwca.

Pewne zakłady na Copa America w STS

Zadaniem graczy w promocji „Cashback na Copa America” jest obstawienie meczy z oferty LIVE na rozgrywki Copa America. Dopuszczone przez bukmacher STS są jedynie zakłady SOLO i AKO.

Darmowy bonus u bukmachera bez wpłaty. Kod promocji: BETONLINE

W przypadku, gdy zakład okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, bowiem będzie mógł liczyć na zwrot 15% stawki. Łącznie za wszystkie przegrane zakłady każdy z graczy może potrzymać nawet 50 PLN.

Bonus bez depozytu w STS online:

Polski bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na ekstra kasę:

  • darmowe 29 PLN za założenie konta
  • premię równowartości depozytu do 1200 PLN

Łączna premia, jaka może trafić na konto każdego użytkownika to nawet 1229 PLN. Jednak istotne wpisanie jest kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPowtórki meczów online w internecie z EURO 2020 – 21 czerwca
Następny artykułBramki, skróty, powtórki meczów EURO 2020, m.in. Belgia vs Portugalia – 27 czerwca
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.