Za nami pierwszy dzień Mundialu do lat 20 w piłce nożnej. Swój pojedynek w czwartek rozegrali podopieczni Magiery z Kolumbią. W pełni za darmo możesz zobaczyć jak poradzili sobie podopieczni Biało – Czerwoni oglądając skrót tego pojedynku jak i pozostałych czwartkowych konfrontacji i to w pełni za darmo.


Darmowe skróty i bramki spotkań z Mundialu U20

Darmowe skróty i bramki spotkań z Mundialu U20

Podopieczni Magiery zmagania podczas Mistrzostw Świata U20 nie rozpoczęli zbyt dobrze. Przeorali 2-0 z Kolumbia, a to tego gra naszego zespołu była wręcz fatalna. Udało się stworzyć Biało- Czerwonym trzy sytuacje bramkowe, przy szesnastu rywali! Możemy mieć i tak sporo szczęścia, że ten mecz zakończył się takim wynikiem.

Drugie spotkanie w „naszej” grupie to pojedynek pomiędzy Tahiti, a Senegalem. Spotkanie wygrali Ci drudzy i to bardzo pewnie 3-0. Chociaż mogli trafić jeszcze kilka bramek rywalom, którzy zagrali fatalne zawody. DO zwycięstwa zespół z Afryki poprowadził Sagna, który strzelił trzy bramki oraz Niane, który asystował przy dwóch jego bramkach.

Japonia była zespołem słabszym od Ekwadoru w dzisiejszym spotkaniu. Jednak udało im się zbyć jeden punkt.. Tym bardziej, że piłkarze Ekwadoru nie wykorzystali rzutu karnego.

Darmowy bonus u bukmachera bez wpłaty. Kod promocji: BETONLINE

Sytuacji bramkowych w spotkaniu pomiędzy Ekwadorem, a Włochami nie brakowało. Zarówno z jednej jak i drugiej strony. Jednak więcej ich stworzyli Włosi i trzeba powiedzieć, że to właśnie ten zespół zasłużenie wygrał 2-1.

W nimczech doszło dzisiaj do pierwsze spotkania barażowego o grę w przyszłym sezonie w niemieckiej Bundeslidze pomiędzy Stuttgartem, a Union Berlin. Wydwało się, że gospodarze zanotują zwycięstwo y spotkaniu. Tym bardziej, że grali na własnym obiekcie. Jednak ostatecznie padł remisem 2-2. Piłkarze VfB znacznie dłużej utrzymywali się przy piłce, ale więcej sytuacji stworzyli sobie goście, które zresztą potrafili dobrze wykorzystać.

MeczDarmowy skór i bramki
Polska – KolumbiaOglądaj!
Tahiti – Senegal Oglądaj!
Japonia – Ekwador Oglądaj!
Meksyk – Włochy Oglądaj!
Stuttgart – Union BerlinOglądaj!
Poprzedni artykułDarmowe bramki i skróty spotkań – 22 maja (środa)
Następny artykułMistrzostwa Świata U20 darmowe skróty i nie tylko – piątek (24 maja)
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.