W piątek 21 czerwca doszło rozpoczęła się kolej a duża impreza Puchar Narodów Afryki, które są rozgrywane w Egipcie. W jedynym piątkowym pojedynku doszło do konfrontacji pomiędzy Egiptem, a Zimbabwe. Skrót tego jak i innych piątkowych spotkań możesz obejrzeć online za darmo.

Darmowe skróty i bramki online

Darmowe skróty i bramki online

Egipt nie da się ukryć, że są zaliczani do głównych faworytów, aby sięgnąć po wygraną w Pucharze Narodów Afryki. Tym bardziej, że ta impreza rozgrywana jest w Egipcie. Faraonowie do pierwszego swojego pojedynku z Zimbabwe przystąpili jako faworyci, a jak zakończył się ten mecz? Zobacz darmowy skrót.

Urugwaj do konfrontacji z Japonią w Copa America przystąpił jako zdecydowany faworyt. Podopieczni Tabareza byli zdecydowanie mocniejszym zespołem od swoich rywali. Tym bardziej, że Japończycy na tą imprezę przyjechali w młodym składzie. Lecz spotkanie zakończyło się sensacyjnym wynikiem, bo remisem 2-2.

darmowy bonus za rejestrację u bukmachera bez depozytu

Do sporej niespodzianki doszło podczas pierwszego sobotniego spotkania podczas Mistrzostw Europy U21. Anglia myśląc o awansie do kolejnej rundy musiała wygrać pojedynek z Rumunią, ale ostatecznie przegrali 4-2! Wszystkie bramki padły w ostatnich dwudziestu pięciu minutach.

Drugie spotkanie w grupie B to konfrontacja pomiędzy Francją, a Chorwacją. Bukmacherzy w roli zdecydowanych faworytów stawiali Trójkolorowych. Mecz rozpoczął się kapitalnie dla Francji, ale czy udało się dowieść ten wynik do końca spotkania. Musisz to zobaczyć.

MeczRozgrywkiSkrót online za darmo
Urugwaj – JaponiaCopa AmericaOglądaj!
Egipt – Zimbabwe PNAOglądaj!
Anglia – RumuniaEURO U21 Oglądaj!
Francja – SerbieEURO U21 Oglądaj!
Poprzedni artykułDarmowe bramki i skróty, m.in. Copa America 2019 – 20 czerwca (czwartek)
Następny artykułCopa America skrót i bramki online -22 czerwca (sobota)
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.