Nie da się ukryć, że najciekawsze spotkanie, jakie miało miejsce dzisiaj 28 maja w niemieckiej Bundeslidze była to rywalizacja na Mercedes-Benz Arena, gdzie to o ligowe punkty walczyły ze sobą ekipy VfB z Hamburgerem. Pierwsze spotkanie ligowe pomiędzy tymi zespołami zakończyło się wygraną gospodarzy 6-2, a jak było teraz?

Meczyki. Skróty online za darmo

Śmiało można powiedzieć, że ta rywalizacja rozpoczęła się idealnie dla gospodarzy, którzy po pierwszej połowie prowadzili 2-0. W dodatku strzelili gola „do szatni” dla swoich rywali.

Wydawało się, że zespół HSV pójdzie za ciosem. Jednak nie mylnego. Bowiem piłkarze VfB pokazali swój charakter i potencjał. Po zmianie stron już w 60 minucie widniał na tablicy rezultat 2-2.

betclic darmowy kod promocyjny 2020 za darmo

Jednak gospodarze walczyli dzielnie do końca spotkania. I trzeba śmiało powiedzieć, że im się to opłaciło. Bowiem bramkę na wagę trzech punktów strzelili w ostatniej minucie meczu. I tym samym ekipa VfB wskoczyła na fotel lidera.