Za nami kolejne środowe dwa mecze ćwierćfinałowe w ramach piłkarskiej Ligi Mistrzów, gdzie to zostały rozegrane takie starcia, jak Bayern Monachium vs Napoli oraz FC Porto vs Chelsea. Natomiast we włoskiej Serie A miało miejsce zaległe starcie pomiędzy Juventusem z Napoli.

Powtórki meczów z Ligi Mistrzów w internecie

Powtórki meczów z Ligi Mistrzów w internecie

Niewątpliwie spory niedosyt po swoim występie czuje ekipa Napoli, która można powiedzieć, że dosyć przeważała przez większość rywalizacji z Juventusem. A w szczególności podczas drugiej połowy. Jednak ostatecznie górą była ekipa Starej Damy, która wygrała te starcie 2-1.

Wynikiem 2-3 zakończyło się spotkanie pomiędzy Bayernem Monachium z PSG. Bawarczycy przeważali przez większość rywalizacji, ale to właśnie Paryżanie byli bardziej skuteczniejszą ekipą od swoich rywali.

Darmowe 34 PLN bez depozytu w Supebet

W drugim czwartkowym spotkaniu piłkarskiej Ligi Europy lepsi okazali się piłkarze Chelsea, którzy na wyjeździe okazali się lepsi od Porto wygrywając 2-0. Chociaż można powiedzieć, że to właśnie zespół Smoków był bardziej aktywniejszą ekipą.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Bayern Monachium – PSGLiga MistrzówOglądaj online
Porto – ChelseaLiga MistrzówOglądaj online
Juventus – NapoliSerie AOglądaj online
Poprzedni artykułPowtórki meczów elimnacyjnych do Mistrzostw Świata online – 30 marca
Następny artykułSkróty meczów w internecie online – 8 kwietnia
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.