W niedzielę 7 lutego można powiedzieć, że ciekawych pojedynków nie brakowało. Za nami przecież takie konfrontacje, jak chociażby Liverpool vs Manchester City, też Marsylia vs PSG oraz Betis vs Barcelona.

Powtórki meczów w internecie za darmo online

Powtórki meczów w internecie za darmo online

Można powiedzieć, że emocji czysto sportowych w rywalizacji pomiędzy Liverpoolem z Manchesterem City nie było zbyt dużo. Bowiem ciekawych akcji ofensywnych nie było za dużo. Jednak ostatecznie z wygranej mogła cieszyć się ekipa Obywateli. Pojedynek pomiędzy tymi zespołami zakończył się ich wygraną 4-1.

Można powiedzieć, że Paryżanie zawiedli podczas spotkania z Marsylią. Owszem ekipa z stolicy Francji wygrała 2-0 ten mecz, ale bardziej aktywniejsi byli piłkarze OM.

Darmowe 34 PLN bez depozytu w Supebet

Piłkarze Realu Betis wyszli, jako pierwsi na prowadzenie, ale ostatecznie przegrali swoje spotkanie z Barceloną 2-3. Ekipa Dumy Katalonii nie prezentuje nic nadzwyczajnego, ale co najważniejsze regularnie punktuje.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Liverpool – Manchester CityPremier LeagueOglądaj online
Marsylia – PSGLigue 1Oglądaj online
Betis – BarcelonaLaLigaOglądaj online
Poprzedni artykułPowtórki meczów, skróty online w internecie, m.in. Liverpool vs Brighton – 3 lutego
Następny artykułPowtórki meczów, skróty online w internecie – 10 lutego
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.