Pomimo, że mamy środę tygodnia to śmiało można powiedzieć, że ciekawych konfrontacji nie brakowało w piłce nożnej. Bowiem w środę 17 czerwca zostały rozegnane chociażby, takie starcia jak Manchester City vs Arsenal, Osasuna vs Atletico Madryt, czy też Napoli vs Juventus.

Darmowe skróty meczów w internecie online

Darmowe skróty meczów w internecie online

Można powiedzieć, że mało kto się spodziewał takiego przebiegu meczu Manchester City z Arsenalem. Owszem Obywatele byli faworytami tego meczu, ale Arsenal zagrał poniżej swoich możliwości. Był jedynie tłem dla rywali i tym samym podopieczni Guadioli zasłużenie wygrali 3-0.

Niezwykle przekonującego zwycięstwo zanotowała drużyna Atletico Madryt, która bardzo pewnie wygrała swoje spotkanie z Osasuną, bo aż 5-0. A jak dobrze wiadomo wcześniej tej drużynie, takie zwycięstwa przychodziły z wielki trudem.

Bonus 29 PLN bez depozytu od STS. Darmowy kod promocyjny

Puchar Włoch w środę zdobyła po rzutach karnych ekipa Napoli, gdzie to w meczu finałowym zagrali Zieliński i Milik. Chociaż trzeba zaznaczyć, że przez większość tego meczu nic ciekawego nie działo się na boisku.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Manchester City – ArsenalPremier LeagueOglądaj online
Osasuna – Atletico MadrytLaLigaOglądaj online
Napoli – JuventusPuchar WłochOglądaj online
Poprzedni artykułBramki i skróty meczów online za darmo, m.in. Barcelona vs Leganes – 16 czerwca [wtorek]
Następny artykułMeczyki online. Darmowe skróty meczów online, m.in. Arsenal vs Brighton – 20 czerwca [sobota]
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.