W czwartek 25 czerwca mona powiedzieć, że najciekawsze spotkanie miało miejsce w Anglii, a tam doszło do rywalizacji pomiędzy Chelsea z Manchesteru City. Poza tym za nami chociażby jeszcze takie starcia, jak Southampton z Arsnealem, czy też Eibaru z Valencią.

Skrót i bramki meczu Chelsea Manchester City online za darmo

Skrót i bramki meczu Chelsea Manchester City online za darmo

Śmiało można powiedzieć, że Chelsea sprawiła sporą niespodziankę pokonując Manchester City 2-1. Tym bardziej, że ekipa Guardioli w poprzednich pojedynkach radziła sobie bardzo dobrze. Brak punktów Obywateli podczas wczorajszego meczu z Obywatelami sprawił, że z Mistrzostwa Anglii mogła cieszyć się ekipa Liverpoolu.

Można powiedzieć, że nieco poprawiły się nastroje w zespole Arsenalu. Kanonierzy po dwóch konfrontacjach bez zwycięstwa wreszcie udało m się pokonać Southmapton 2-0.

STS kod promocyjny

Dosyć niespodziewaną porażę natomiast zanotowała drużyna Valencii, która to na wyjeździe przegrała 1-0 z Eibarem. Dodać trzeba również to, że był to bardzo przeciętny mecz w wykonaniu Nietoperzy, którzy przez cały mecz nie oddali żadnego celnego strzału.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Chelsea – Manchester CityPremier LeagueOglądaj online
Southmapton – ArsenalPremier LeagueOglądaj online
Eibar – ValenciaLaLigaOglądaj online
Poprzedni artykułObszerne skróty meczy za darmo online, m.in. Lecce vs Juventus – 22 czerwca [poniedziałek]
Następny artykułMeczyki skróty online za darmo, m.in. Milan vs Roma – 28 czerwca [niedziela]
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.