W piątek 1 stycznia zostały rozegrane dwa mecze w angielskiej Premier League. O pierwsze punkty w Nowym Roku powalczyły ze sobą ekipy, jak Everton vs West Ham oraz Manchester United vs Aston Villa. Skróty i bramki z tych konfrontacji są za darmo dostępne w internecie.

Meczyki, skróty i powtórki meczów online w internecie

Meczyki, skróty i powtórki meczów online w internecie

Pierwsze wczorajszej spotkanie to rywalizacja Evertonu z West Hamem. Obie drużyny na przestrzeni ostatni tygodni nie przegrywały swoich pojedynków. Regularnie punktowały. Podczas piątkowego pojedynku gospodarze utrzymywali się dłużej przy piłce, ale za to Młoty stworzyły sobie więcej sytuacji bramkowych. I to właśnie przyjezdni zdobyli komplet punktów wyrywając 1-0.

Betfan kod promocyjny

W drugim piątkowym pojedynku Manchester United mierzył się z Aston Villa. Spotkanie wygrała ekipa Manchesteru United 2-1. Chociaż trzeba podkreślić, że rywale zaprezentowali się z całkiem dobrej strony.

Gra zespołu Manchesteru United może nie do końca być porywająca. Jednak o najważniejsze piłkarze tej ekipy regularnie punktują i na pewno będą chcieli potwierdzili swoja dobrą dyspozycję podczas tej rywalizacji” – pisze typer portalu betonline.net.pl

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Everton – West HamPremier LeagueOglądaj online
Manchester United – Aston VillaPremier LeagueOglądaj online
Poprzedni artykułSkróty Meczów i Bramki Online Meczyki, m.in. Elche vs Real Madryt – 30 grudnia (środa)
Następny artykułDarmowe skróty meczów, bramki z meczów, powtórki online – 2 stycznia (sobota)
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.