Po blisko pięciomiesięcznej przerwie wróciliśmy w dniu 5 sierpnia z meczami w Lidze Europy. Wczoraj poznaliśmy pierwsze cztery zespół, które wywalczyły sobie prawo gry w ćwierćfinale tych rozgrywek.

Darmowe skróty z 1/8 finału Ligi Europy

Ekipa Kopenhagi odrobiła straty, aż z nawiązką z pierwszego spotkania z turecką drużyną Basaksehir. Bowie Duńczycy bez najmniejszych problemów wygrali spotkanie, aż 3-0 i tym samym zobaczymy ich w kolejnej rundzie Ligi Europy.

Warto jest podkreślić, że do 88 minuty spotkania pomiędzy Szachtarem, z Wolfsburgiem, na tablicy widniał wynik bezbramkowy. Jednak wówczas za strzelenie bramek wzięła się ekipa z Ukrainy, która strzeliła trzy bramki.

STS kod promocyjny na bonus bez depozytu

Pomimo, że spotkanie pomiędzy Interem z Getafe było dosyć wyrównane to jednak awans do kolejnej rundy wywalczyła sobie drużyna Interu, która na własnym obiekcie pokonała drużynę Getafe 2-0.

Pomimo, że gra Manchesteru United z zespołem LASK Linz nie była zbyt udana. To jednak warto jest podkreślić, że Czerwone Diabły zanotowały drugie zwycięstwo nad zespołem z Austrii. Tym razem wygrali 2-1.