Za nami pierwsze spotkania piątej kolejki kwalifikacji Mistrzostw Europy 2020. W czwartek zostały rozegrane, m.in. Finlandia vs Grecja. Nie miałeś okazji obejrzeć tych konfrontacji? To nic straconego, ponieważ skróty i bramki dostępne za online za darmo.

Eliminacje Mistrzostw Europy: Bramki i skróty online

Armenia od pierwszej minuty zaczęła atakować bramkę Włochów. Gości nie byli przygotowani chyba do takiego stylu gry gospodarzy. To sprawiło, że w 11 minucie ekipa Armenii wyszła na prowadzenie po trafieniu Karapetiana. Jednak ta bramka podziała jak „zimny prysznic”, ponieważ Włosi wyszli na prowadzenie. I Włosi zaczęli grać znacznie lepiej. Efekt to wyrównanie stan rywalizacji po koniec pierwszej połowy. Jednak z doliczonym czasie gry żółtą kartę otrzymał Karapetiana i tym samym gospodarze grali w „10”. Zobacz, czy udało Włochom wygrać ten pojedynek.

Za nami jedno ze spotkań w „polskiej grupie”, tj. pojedynek pomiędzy Izraelem, a Macedonią Północną. Mimo, że gospodarze przeważali przez większość tej batalii to nie udało im się zdobyć komplet punktów, ponieważ rywalizacja zakończyła się wynikiem 1-1.

Darmowy bonus u bukmachera bez wpłaty. Kod promocji: BETONLINE

Hiszpanie zanotowali wygraną 2-1 podczas rywalizacji z Rumunią, Mimo, że emocji nie brakowało w tej batalii to jednak doświadczenie i możliwości tego zespołu sprawiły, że mogli cieszyć się ostatecznie wygranej.

„Nie da się ukryć, że był to bardzo ciekawy pojedynek. Od pierwszej do ostatniej minuty. Rumuni mogą zawdzięczają dużo swojemu bramkarzowi, bowiem już po 30 minutach pojedynek ten mógłby być rozstrzygnięty” – pisze ekspert portalu typydnia.net.pl

Finowie są na dobrej drodze, żeby wywalczyć sobie awans na Mistrzostw Europy. W czwartek ta ekipa pokonała na własnym obiekcie Greków 1-0.