W sobotę doszło poznaliśmy brązowego medalistę Copa America, gdzie to w spotkaniu o trzecie miejsce zmierzyły się ze sobą drużyny Argentyny i Chili. Poza tym zostały rozegrane boje o ćwierćfinał Pucharu Narodów Afryki. Skróty i bramki z tych pojedynków możesz obejrzeć online i to za darmo.

Copa America i Puchar Narodów Afryki darmowe skróty

Argentyna, mimo, że posiadała przez dłuższy okres czasu piłki to potrafią stworzyć sobie znacznie więcej sytuacji bramkowych od swoich przeciwników. A przede wszystkim zagrać bardziej skuteczniej. Po bramkach Aguero oraz Dybali, ekipa Chile odpowiedziała jedynie trafieniem Dybali.

I to właśnie Messi i jego koledzy mogli cieszyć się z brązowego Medalu, Copa America 2019.

„Argentyna niewątpliwie zagrała znacznie lepiej od swoich rywali pod względem skuteczności. Chile po raz kolejny przeważało przez większość spotkania, ale nic z tego nie wynikało.” – pisze ekspert portalu typydnia.pl

Sporą niespodziankę zanotowała drużyna Egiptu, która była wskazywana ana faworytka konfrontacji z RPA, ale nie udało się temu zespołowi wygrać. Ponieważ bramkę na 1-0, która dała awans RPA strzelił Lorch w ostatnich minutach czasu.

Darmowy bonus u bukmachera bez wpłaty. Kod promocji: BETONLINE

Pięć bramek mogli obejrzeć kibice, którzy obejrzeli pojedynek pomiędzy Nigerią, a Kamerunem. Sytuacji bramkowych jak i samych goli nie zabrakło, a zwroty akcji były w tym meczu. Po pierwszych 45 minutach to właśnie zespół Kamerunu wygrywał 2-1, ale ostatecznie z wygranej i awansu do ćwierćfinału mogli cieszyć się piłkarze Nigerii którzy wygrali 3-2.