Za pierwsze dwa spotkania sezonu 2019/20 PKO Ekstraklasy. W piątek 19 lipca swoje spotkania rozegrały ekipy Arki Gdynia z Jagiellonią Białystok oraz ŁKSu z Lechią Gdańsk. Darmowe skróty jak i bramki możesz obejrzeć online za darmo.

Bramki i skróty z piątkowych spotkań PKO Ekstraklasy online

Bramki i skróty z piątkowych spotkań PKO Ekstraklasy online

Arka – Jagiellonia

Mimo, że piłkarze Arki mieli więcej sytuacji bramkowych od swoich rywali to wykończenie akcji pozostawiało wiele do życzenia. Przez cały mec podopieczni Zielińskiego oddali zaledwie dwa celne strzały.

Ekipa z stolicy Podlasia była bardziej skuteczna, ponieważ umieli potrafili wykończyć swoje sytuacje bramkowe. I trzykrotnie piłka znalazła się w sieci. Bramki Jadze strzeli Bida, Imaz oraz Romanczuk, który ostali przebieg spotkania na 3-0.

Darmowy zakład na start bez ryzyka. Kod promocyjny „KOD500”

ŁKS – Lechia

ŁKS niewątpliwie liczył na pierwsze punkty podczas spotkania z Lechią. Owszem w pierwszej połowie nieco lepiej radziła sobie ekipa gospodarzy, ale sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo.

W drugiej odsłonie znacznie lepiej radzili sobie podopieczni Moskala, ale trzeba podkreślić, że grali w przewadze jednego zawodnika. Po tym jak w ostatnich minutach pierwszej połowy czerwoną kartkę otrzymał Udovicic. Jednak kibice nie obejrzeli w tym spotkaniu żadnej bramki.

MeczRozgrywiSkrót i bramki za darmo
Arka – JagielloniaPKO EkstraklasaOglądaj online!
ŁKS Łódź – LechiaPKO EkstraklasaOglądaj online!
Poprzedni artykułDarmowe skróty i bramki z Ligi Europejskiej, m.in. Cracovia – Dun. Streda – 18 lipca (czwartek)
Następny artykułPKO Ekstraklasa. Darmowe skróty i bramki online – 20 lipca (sobota)
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.