W niedzielę 2 czerwca doszło do rywalizacji chociażby 1/8 finału Mistrzostw Świata U20, gdzie to rywalizowali Polacy. Swoje spotkanie towarzyskie rozegrała reprezentacji Francji, która mierzyła się z Boliwią. Nie miałeś okazji obejrzeć tych pojedynków? Zobacz, gdzie w pełni za darmo można obejrzeć skróty z tych potyczek.


Darmowe skróty, bramki z Mistrzostw Świata U20

Darmowe skróty, bramki z Mistrzostw Świata U20

Podopieczni Magiery nie byli faworytami rywalizacji z Włochami w 1/8 finału Mistrzostw Świata. Jednak warto jest podkreślić, że Polacy zagrali całkiem dobrze. Jednak musieli zanuć wyższość rywala. Po tym jak Włosi wykorzystali tuz karny, naszym zawodnikom nie udało sie tego odrobić.

Rzuty karne były potrzebne do wyłonienia zwycięzcy spotkania pomiędzy Kolumbią, a Nową Zelandią. W regulaminowym czasie gry padł remis 1-1. W dogrywce widać było, że obie ekipy „czekają” już na rzuty karne. W konkursie „jedenastek” emocji nie brakowało. Wszystko zaczęło się fatalnie dla Kolumbii, bo od dwóch nie trafionych „karnych”. Lecz następnie to piłkarze Nowej Zelandii nie wykorzystywali trzech „jedenastek”, przy doskonałej skuteczności zespołu z Ameryki.

Bonus za rejestrację bez wpłaty

Ajaccio mierzło się dzisiaj z Le Mens w ramach spotkania rewanżowego o awans do Ligue 1. Pierwszy pojedynek wygrała ekipa Ajacco 2-1, lecz w rewanżu lepsi okazali się piłkarze ekipy Le Mans i to właśnie oni w przyszłym sezonie zagrają na boiskach Ligue 1.

Reprezentacja Francji nie miała większych problemów z pokonaniem Boliwii. Trójkolorowy wygrali 2-0, ale mieli znacznie wszej, jednak skuteczność nie była mocną stroną Mistrzów Świata.

MeczDarmowy skrót i bramki
Polska – Włochy Oglądaj!
Nowa Zelandia – Kolumbia Oglądaj!
Le Mans – AjaccioOglądaj!
Francja – Boliwia Oglądaj!
Poprzedni artykułSkrót spotkania finałowego LM: Tottenham – Liverpool – 1 czerwca (sobota)
Następny artykułDarmowe skróty i bramki z Mistrzostw Świata U20 – 3 czerwca (wtorek)
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.