W piątek 15 listopada zostały rozegrane kolejne pojedynki podczas kwalifikacji do Mistrzostw Europy 2020 w piłce nożnej. Za nami pojedynkiem takich drużyn, jak m.in. m.in Bośnia Hercegowina vs Włochy, Rumunia vs Szwecja czy też Szwajcaria vs Gruzja.Skróty i bramki tych spotkań możesz obejrzeć online i to za darmo.

Eliminacje Mistrzostw Europy 2020: Skróty i bramki za darmo

Eliminacje Mistrzostw Europy 2020: Skróty i bramki za darmo

Pewne zwycięstwo, bo aż 3-0 zanotowała drużyna Włoch w rywalizacji z Bośnią Hercegowiną. Wydawało się, że ekipie gości czeka trudniejsze zadanie. Jednak nic mylnego. Lider grupy J potwierdził swoją wyższość i zdecydowanie zajmuje fotel lidera.

BetFan kod promocyjny

Rumuni chcąc myśleć o awansie na Mistrzostw Europy musieli zdobyć punkty podczas rywalizacji z Szwecją. Jednak ekipa gości okazała się lepsza w tym pojedynku i wygrała go 2-0. Tym samym Szwedzi zapewnili sobie bilet na EURO 2020.

Szwajcarzy mimo wyraźnej przewagi od pierwszej minuty wygrali skromnie, bo zaledwie 1-0 z Gruzją. Jednak była to bardzo cenna wygrana, ponieważ dała ona praktycznie Helwetom bilet na EURO 2020. Wystarczy, że w poniedziałek pognają Gibraltar.

Helweci nie zagrali skutecznie podczas rywalizacji z Gruzją. Mimo ogromnej przewagi nie potrafili wykorzystać dogodnych sytuacji do strzelania bramki. Jednak ta drużyna walczyła w tym meczu jedynie o wygraną i ten cel osiągnęła” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Rezultatem 7-0 zakończyło się spotkanie pomiędzy Hiszpanią, a Maltą. Jednak był to mecz o jednej bramki, ponieważ goście przez cały mecz stworzyli sobie zaledwie jedną sytuację bramkową!

MeczRozgrywkiDarmowy skrót i bramki
Bośnia Hercegowina Eliminacje Mistrzostw EuropyOglądaj online!
Rumunia – Szwecja Eliminacje Mistrzostw Europy Oglądaj online!
Szwajcaria – Gruzja Eliminacje Mistrzostw Europy Oglądaj online!
Hiszpania – Malta Eliminacje Mistrzostw Europy Oglądaj online!
Poprzedni artykułKwalifikacje Mistrzostw Europy: Darmowe skróty bramki online, m.in. Anglia vs Czarnogóra – 14 listopada (czwartek)
Następny artykułPodsumowanie piłkarskiej soboty. Bramki i skróty z eliminacji Mistrzostw Europy 2020, m.in. Rosja vs Belgia – 16 listopada (sobota)
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.