We wtorek 15 października zostały rozegrane ostatnie spotkania październikowe podczas eliminacji do Mistrzostw Europy 2020. Za nami chociażby takie potyczki jak Szwecja vs Hiszpania, czy też Szwajcaria vs Irlandią. Skróty i bramki tych pojedynków są dostępne online za darmo.

Bramki i skróty z eliminacji Mistrzostw Europy 2020

Bramki i skróty z eliminacji Mistrzostw Europy 2020

Finowie szybko podnieśli się po porażkę z Bośnią i Hercegowiną, ponieważ we wtorek pokonali pewnie na własnym obiekcie Armenię 3-0.

Grecy zagrali kapitalne spotkanie z Bośnią Hercegowiną. Od swoich rywali byli znacznie lepszym zespołem od swoich przeciwników i wygrali ten mecz 2-1.

betclic darmowy kod promocyjny

Szwajcarzy zasłużenie wygrali swoje spotkanie z Irlandię 2-0. Helweci przeważali przez większość pojedynku i zasłużenie wygrali swój pojedynek.

W najciekawszych spotkaniu grupy F, Szwedzi zremisowali z Hiszpanią 1-1. Jednak na pewno gospodarze czują spory niedosyt po tym pojedynku, ponieważ do 92 minuty prowadzili 1-0, by stracić bramkę w ostatnich minutach.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Finlandia – Armenia Eliminacje Mistrzostw Europy Oglądaj online!
Grecja – Bośnia HercegowinaEliminacje Mistrzostw EuropyOglądaj online!
Szwajcaria – Irlandia Eliminacje Mistrzostw Europy Oglądaj online!
Szwecja – Hiszpania Eliminacje Mistrzostw Europy Oglądaj online!
Poprzedni artykułBramki i skróty z eliminacji Mistrzostw Europy 2020, m.in. Ukraina vs Portugalia – 14 października (poniedziałek)
Następny artykułBramki i skróty ze spotkań ligowych, m.in. Frankfurt vs Leverkusen – 18 października (piątek)
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.