O awans do 1/8 finału Puchar FA w poniedziałek na Vitality Stadium miejscowa drużyna Bournemouth podejmowała na własnym obiekcie Arsenal. Jako nieznaczni faworyci do tego pojedynku przystąpili Kanonierzy. A jak zakończyło się te spotkanie?

FA Cup. Skróty i bramki online

FA Cup. Skróty i bramki online

Mecz kapitalnie rozpoczął się dla Arsenalu, który to już po 26 minutach prowadził 2-0. Jednak trzeba powiedzieć, że pierwsza odsłona w wykonaniu Arsnalu była bardzo dobra. Bowiem zdecydowanie należała ona do podopiecznych Artety.

Owszem Arsenal wygrał mecz i awansował do kolejnej rundy. Jednak warto jest podkreślić, że na tle tak przeciętnego zespołu jak Bournemouth nie wybitnego nie pokazali Kanonierzy” – pisze typer portalu toptypy.pl

Po zmianie stron śmiało można powiedzieć, ze Arsenal kompletnie nic nie pokazał. Przede wszystkim mowa tutaj o ofensywie. Bowiem przez drugie 45 minut Kanonierzy stworzyli zaledwie jedną sytuację bramkową.

BetFan kod promocyjny

Gospodarze honorową bramkę strzelili w doliczonym czasie gry. Strzelcem jej był Sirridge. Jednak już więcej goli nie zobaczyliśmy To wszystko sprawiło, że Arsenal wywalczył sobie przepustkę do gry w kolejnej rundzie tych rozgrywek.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Bournemouth – ArsenalFA CupOglądaj online
Poprzedni artykułMeczyki online. Skróty online w internecie, m.in.Valladolid vs Real Madryt – 26 stycznia (niedziela)
Następny artykułMeczyki online. Darmowe skróty i bramki meczy, m.in. Milan vs Torino – 28 stycznia (wtorek)
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.