Za nami spotkania środowe w piłce nożnej. 3 lutego odbyły się konfrontacje w Premier League, Ligue 1, czy też Pucharze Włoch. Warto jest odnotować, że swoją debiutancką bramkę ekipie OM zdobył Milik.

Obszerne skróty meczów na żywo w internecie

Obszerne skróty meczów na żywo w internecie

Do sporej niespodzianki na pewno doszło podczas konfrontacji pomiędzy Liverpoolem z Brighton.The Reds do tego meczu przystąpili, jako zdecydowani faworyci, a ostatecznie rywalizacja zakończyła się wygraną przyjezdnych 0-1.

Jedno z środowych pojedynków w Ligue 1 była to rywalizacja pomiędzy Lens z Marsylią. Goście tego spotkania wyszli na dwubramkowe prowadzenie, ale ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 2-2. Dodać jest warto, że debiutancką bramkę dla gości zdobył Milik.

Darmowe 34 PLN bez depozytu w Supebet

Remis, ale tylko 0-0 zakończyło się spotkanie pomiędzy Napoli z Atalantą w ramach starcia półfinałowe w Pucharze Włoch. Można śmiało powiedzieć, że mało kto spodziewał się takiego rezultatu. Tym bardziej, że obie drużyny nie mają żadnych problemów ze strzelaniem bramek.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Lens – MarysliaLigue 1Oglądaj online
Napoli – AtalantaPuchar WłochOglądaj online
Liverpool – BrightonPremier LeagueOglądaj online
Poprzedni artykułObszerne skróty meczów w internecie za darmo, m.in. Inter vs Juventus – 2 lutego
Następny artykułSkróty meczów, powtórki online, bramki w internecie, m.in. Liverpool vs Manchester City – 8 lutego
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.