Za nami spotkania w V kolejce piłkarskiej Ligi Europy. W czwartek 3 grudnia nie brakowało ciekawych pojedynków, ponieważ za nami przecież takie konfrontacje, jak chociażby AC Milan vs Celtic, Benfica vs Lech, LASK vs Tottenham czy też AZ vs Napoli.

Darmowe powtórki, skróty meczów i bramki z V kolejki Ligi Europy

Darmowe powtórki, skróty meczów i bramki z V kolejki Ligi Europy

Lech można powiedzieć, że nie zaprezentował się zbyt dobrze w rywalizacji z Benficą. A przede wszystkim gorzej to wyglądało niż miało to miejsce w pierwszym meczu. Ostatecznie Benfica wygrała 4-0 i wynik najlepiej pokazuje co działo się na boisku.

Pojedynek pomiędzy Milanem z Celticem niezbyt dobrze rozpoczął się dla gospodarzy, ponieważ The Boyes szybko wyszli na prowadzenie 0-2. Jednak ostatecznie wygrali gospodarze, aż 4-2.

STS kod promocyjny na bonus bez depozytu

Nie da się ukryć, że emocji podczas rywalizacji pomiędzy LASKiem Linz z Tottenhamem nie brakowało. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 3-3. Jednak warto jest dodać, że gospodarze bramkę na wagę remisu strzelili w ostatnich minutach meczu.

Remisem tylko, że 1-1 zakończyło się spotkanie pomiędzy AZ z Napoli. Chociaż na pewno warto jest zaznaczyć, że większy niedosyt po tym spotkaniu mają Holendrzy, ponieważ byli bardziej aktywniejszą drużyną. A do tego nie wykorzystali rzutu karnego w drugiej połowie.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Benfica – LechLiga EuropyOglądaj online
Milan – CelticLiga EuropyOglądaj online
LASK – TottenhamLiga EuropyOglądaj online
AZ – NapoliLiga EuropyOglądaj online

Poprzedni artykułDarmowe powtórki meczów z 5 kolejki Ligi Mistrzów, skróty, bramki, m.in. Manchester United vs PSG, Juventus vs Dynamo Kijów – 2 grudnia (środa)
Następny artykułSkróty meczów, powtórki, bramki online w internecie, m.in, Tottenham vs Arsenal – 6 grudnia (niedziela)
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.