W poniedziałek 21 czerwca zostały rozegrane cztery mecze podczas EURO 2020. Za nami rozstrzygnięcia, m.in. w grupie C. A doszło tam do takich potyczek, jak Ukraina vs Austria oraz Macedonia vs Holandia.

Skróty meczów z EURO w internecie za darmo

Skróty meczów z EURO w internecie za darmo

Ukraińcy śmiało można powiedzieć, że we wcześniejszych meczach na EURO radzili sobie całkiem dobrze. Jednak wczorajsza gra podopiecznych Szewczenki nie porywała. Austriacy byli aktywniejsi i zasłużenie wygrali 1-0.

Holendrzy potwierdzili swoją wyższość nad Macedonią wczoraj i nie dali żadnych wieszczych szans rywalom, bowiem wygrali swoje spotkanie 3-0. Chociaż warto jest zaznaczyć, że ten mecz mogli wygrać jeszcze wyżej, bowiem sytuacji mieli dosyć sporo.

Darmowe 34 PLN bez depozytu w Supebet

Wyniki wczorajszych spotkań sprawiły, ze do kolejnej rundy awansowały Holendrzy i Austriacy. Ukraina z dorobkiem trzech punktów zakończyła zmagania na trzecim miejscu i nie jest pewna gry w kolejnej części turnieju. Tabele w grupie C zamknęła Macedonia.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Ukraina – AustriaEURO 2020Oglądaj online
Holandia – MacedoniaEURO 2020Oglądaj online
Poprzedni artykułEURO 2020 powtórki meczów. Skróty, bramki online ze spotkań, m.in. Hiszpania – Polska – 19 czerwca
Następny artykułSTS zmniejsza przegrane na Copa America w STS
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.