Zakłady bukmacherskie to świetna rozrywka, a także okazja do zarobienia dodatkowych pieniędzy. Najważniejszym elementem całej drogi obstawiania zakładów jest znalezienie właściwego bukmachera. Może to być trudne zadanie, ponieważ na samym początku, gdy trzeba podjąć decyzję, wiedza użytkowników jest bardzo niewielka. Warto zapoznać się z najważniejszymi poradami dotyczącymi skutecznego obstawiania zakładów. 

Jak wybrać dobrego bukmachera?

Jak wspomniano wcześniej, wybór idealnego bukmachera to bardzo ważna kwestia, która nie tylko wpływa na efekty, ale również zapewnia użytkownikom bezpieczeństwo. My osobiście rekomendujemy stronę https://betfan.pl/zaklady-bukmacherskie, ale i tak zalecamy, aby przed podjęciem ostatecznej decyzji zwrócić uwagę na takie kwestie jak:

  1. licencja Ministerstwa Finansów (jest to potwierdzenie legalności danego bukmachera),
  2. adres biura stacjonarnego (jest to element, który zwiększa renomę, a także bezpieczeństwo.
  3. obecność na giełdzie – jeśli spółki notowane są na giełdzie papierów wartościowych to można mieć pewność, że będą podlegały kontroli akcjonariuszy oraz instytucji finansowych, 
  4. finanse spółki – przeanalizowanie wysokości przychodów i dochodów spółki to kolejny bardzo ważny element, który warto mieć na uwadze, dzięki temu można mieć pewność, że działalność jest prowadzona prawidłowo.

W Internecie można znaleźć wiele interesujących rankingów dotyczących najlepszych bukmacherów. Mogą one być wiarygodnym ułatwieniem. 

Rejestracja 

Po podjęciu decyzji o wyborze konkretnego bukmachera nadchodzi czas na rejestracje. Warto dokładnie zapoznać się z jej warunkami, ponieważ w wielu przypadkach dostępne są bardzo atrakcyjne bonusy dla nowych użytkowników, np. po pierwszej wpłacie można dostać jej podwojenie.  

Kolejne etapy działania

Kolejną kwestią, o której warto pamiętać są rodzaje zakładów, na które można się zdecydować. Wśród przykładowych rozwiązań można wyróżnić m.in.:

  • 1X2 – zakład na wynik spotkania, czyli typowanie kto wygra lub czy będzie remis, 
  • dokładny wynik – ten typ zakładu polega na precyzyjnym wskazaniu wyniku meczu, 
  • dokładna liczba bramek – zakłada precyzyjne i dokładne wskazanie łącznej ilości uzyskanych bramek, 
  • czerwona kartka – zakład dotyczący tego, czy któraś z drużyn otrzyma czerwoną kartkę.

Możliwości jest o wiele więcej, dużo zależy od konkretnego sportu. Niektóre dyscypliny mają swoje osobne rodzaje typowania. 

Ważnym elementem dotyczącym obstawiania są także kursy bukmacherskie. W poszczególnych krajach używa się odmiennych sposobów np. w Wielkiej Brytanii dostępny jest specjalny system ułamkowy, natomiast w Polsce system dziesiętny. 

Podsumowanie 

Zakłady bukmacherskie to nie tylko zabaw, ale także sposób na zarobienie nie małych pieniędzy. Warto więc dokładnie zapoznać się z wszelkimi informacjami zanim podejmie się ostateczną decyzję. Przeanalizowanie dokładnych poradników krok po kroku, pozwala podjąć dobrą decyzję. Każdy typer zarówno początkujący jak i zawodowy, powinien zdawać sobie sprawę z nowinek i szeregu informacji, które mogą usprawnić typowanie i sprawić, że będzie ono przebiegało celniej. 

Poprzedni artykułSkróty, bramki powtórki meczów w internecie za darmo, m.in. Juventus – Napoli – 6 stycznia
Następny artykułPowtórki meczów, obszerne skróty, bramki online, m.in. Manchester City – Chelsea online – 15 stycznia (sobota)