Za nami pierwsze spotkania Mistrzostw Eutopy U21. W tym pojedynek Polaków z Belgią. Nie miałeś okazji obejrzeć tych konfrontacji, skróty i bramki z tej imprezy i innych możesz obejrzeć za darmo.

Darmowe skróty z spotkań EURO U21 i Copa America 2019

Mistrzostwa Europy U21: darmowe skróty i bramki

Pierwszy pojedynkowy podczas EURO 2019 do lat 21 to konfrontacja pomiędzy Polską, a Belgią. Mecz źle ułożył się na Polaków, bo stracili już bramkę w 16 minucie. Jednak dziesięć minut później wyrównał Żurkowski.W W drugiej odsłonie było już zdecydowanie lepiej. Nasza drużyna z minuty na minutę się rozkręcała i ostatecznie wygrała 3-2.

Drugie niedzielne spotkanie podczas EURO U21 to był pojedynek pomiędzy gospodarzami tej imprezy – Włochami, a Hiszpanią. Zapowiadał się mecz, w którym bramek nie powinno zabraknąć i tak było. Ostatecznie wygrali Włosi 3-1

Darmowy bonus u bukmachera bez wpłaty. Kod promocji: BETONLINE

Copa America 2019:

Argentyna do spotkania z Kolumbią przystąpiła w najmocniejszym praktycznie składzie. Od pierwszej minuty zagrali Messi czy Aguero. Mimo sytuacji bramkowych Argentyny ze zwycięstwa mogła cieszyć się Kolumbia 2-0.

Druga niedzielne spotkanie to konfrontacja pomiędzy Paragwajem, a zaproszoną drużyną na tą imprezę – Katarem. Emocji w tym pojedynku nie brakowało, a zakończył się ono remisem 2-2.