Nie da się ukryć, że ciekawych pojedynków w niedzielę 21 czerwca nie brakowało. Ponieważ za nami chociazby derby Liverpoolu, a stam Everton podejmował na własnym obiekkcie Liverpool. W Hiszpanii natomiast doszło do pojedynku pomiędzy Realu Sociedad z Realem Madryt.

Darmowy skrót meczu Everton Liverpol

Darmowy skrót meczu Everton Liverpol

Spotkanie derbowe pomiędzy Evertonem z Liverpoolem zakońćzyło się bezbramkowym remisem. Jednak trzeba zaznczyć, że podopieczni Kloppa utrmzywali się dłużej przy piłce, ale nie potraifli tego wykorzystać pod wzgledem strzelonych bramek.

Chelsea nie dała najmnijszych szans ekipie Aston Villa. Owszem The Bllues wygrali „tylko” 2-1 jednak byli zdecydowani lepsi od swoich rywali. Bowiem byli dżo lepsi od swoich rywali i to pod każdym wzgledem. I śmiało można powiedzieć, że zasłużenie wygrali ten mecz.

betclic darmowy kod promocyjny 2020 za darmo

Dizęki wygranej podopiecznych Zidana nad Realem Sociedad 2-1, ekipa Realu Madryt zrównała sie punktami z liderem LaLaLigi – Barceloną. Chociaż trzeba przyznać, że nie był to zbyt dobry występ w wykkonaniu Królewskich. Jednak najważniejsze dla nich jest to, że zdobyli komplet punktów.

Iner zasłłużenie wygrał swoje spotkanie z Sampdorią 2-1. Jednak śmiało można powiedzieć, że wynik w żadny wyapdku nie pokazuje co dzało się na boisku. Bowiem podopieczni Contego byli zdecydowanie mocniejnszym zespołem od swoich rywali. Przeważali przez zdecydowaną większość rywali, a jedynie skuteczność ich zawodziła.

Poprzedni artykułMeczyki online. Darmowe skróty meczów online, m.in. Arsenal vs Brighton – 20 czerwca [sobota]
Następny artykułObszerne skróty meczy za darmo online, m.in. Lecce vs Juventus – 22 czerwca [poniedziałek]
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.