Podczas sobotnich spotkań kwalifikacji do Mistrzostw Europy 2020 ciekawych konfrontacji nie brakowało, bowiem za nami takie pojedynki jak chociażby Rosja vs Belgia, Izrael vs Polska, czy też Chorwacja vs Słowacja. Bramki i skróty są dostępne za darmo online.

Darmowe skróty i bramki z eliminacji Mistrzostw Europy 2020

Darmowe skróty i bramki z eliminacji Mistrzostw Europy 2020

Rezultatem 1-4 zakończyło się spotkanie pomiędzy Rosją, a Belgią. Tych drugich do zwycięstwa poprowadził niewątpliwie Hazard, który strzelił trzy bramki.

BetFan kod promocyjny

W sobotę ostatniego spotkanie eliminacyjne do Mistrzostw Europy 2020 rozegrali Chorwaci, którzy pokonali u siebie Słowaków 3-1. Ta wygrana sprawiła, że wicemistrzostwie Świata zapewnili sobie awans na EURO 2020.

Chorwaci owszem zapewnili sobie awans, ale eliminacje w ich wykonaniu nie były dobre. Fakt, że do ostatniego meczu musieli walczyć o bilet na EURO to pokazuje” – pisze ekspert portalu betonline.net.pl

Holendrzy dosyć niespodziewanie tylko zremisowali na wyjeździe z Irlandią Północną 0-0. Jednak był to bardzo ważny remis dla Oranje, ponieważ zapewnił dla nich remis.

Polacy wygrali kolejny pojedynek podczas kwalifikacji do EURO 2020. Tym razem podopieczni Brzęczek na wyjeździ okazali się lepsi od Izraela 2-1 i tym samym ta wygrana dała naszej ekipie pierwsze miejsce w grupie na koniec zmagań.

MeczRozgrywkiDarmowy skrót i bramki
Izrael – Polskaeliminacje do EURO 2020Oglądaj online!
Rosja – Belgiaeliminacje do EURO 2020Oglądaj online!
Chorwacja – Słowacjaeliminacje do EURO 2020Oglądaj online!
Irlandia Północna – Holandiaeliminacje do EURO 2020Oglądaj online!
Poprzedni artykułSkróty i bramki z kwalifikacji Mistrzostw Europy 2020 online, m.in. Szwajcaria vs Gruzja – 15 listopada (piątek)
Następny artykułDarmowe skróty i bramki z kwalifikacji do Mistrzostw Europy, m.in. Luksemburg vs Portugalia – 17 listopada (niedziela)
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.