W poniedziałek 27 kwietnia śmiało można powiedzieć, że na brak emocji nie można było narzekać, ponieważ za nami dosyć ciekawe konfrontacje, jak Lazio vs Milan, Torino vs Napooli, czy też Leicester vs Crystal Palace.

Darmowe skróty meczów w internecie

Darmowe skróty meczów w internecie

Śmiało można powiedzieć, że Lazio zasłużyło wczoraj na wygraną w meczu z Milanem. Bowiem to właśnie Rzymianie przeważali przez większość rywalizacji. Grali solidnie i z pomysłem na grę. Ostatecznie ta rywalizacja zakończyła się wynikiem 3-0 na korzyść Lazio.

Wynikiem 2-0 zakończyło się spotkanie pomiędzy Torino z Napoli. Pomimo, że gospodarze miel swoje okazje do strzelania bramki to jednak nie udało się im strzelić bramki.

Bonus 29 PLN bez depozytu od STS. Darmowy kod promocyjny

Pojedynek pomiędzy Leicester z Crystal Palace dobrze rozpoczął się dla przyjezdnych, bo już w 12 minucie wyszli na prowadzenie. Jednak ostatecznie to właśnie drużyna Lisów mogla cieszyć się z wygranej 2-1. I była to w pełni zasłużona wygrana dla Leicester, ponieważ byli dużo bardziej aktywniejszą ekipą od swoich rywali.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Lazio – MilanSerie AOglądaj online
Torino – NapoliSerie AOglądaj online
Leicester – Crystal PalacePremier LeagueOglądaj online
Poprzedni artykułSkróty meczów, bramki online, powtórki online – 22 kwietnia
Następny artykułPowtórki meczów półfinałów z Ligi Europy online – 30 kwietnia
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.