W piątek 31 doszło do ostatnich spotkań w fazie grupowej Mistrzostw Świata U20. Największa niespodzianka tego dnia jak i całego póki co turnieju to odpadnięcie Portugalii, która reprezentacja była wymieniania jako główny faworyt do wygrania tej imprezy.

Darmowe skróty i bramki online z Mundialu U20

Darmowe skróty i bramki online z Mundialu U20

Portugal owszem przeważała od pierwszej do ostatniej minuty. Jednak podczas tej imprezy mają ogromne problem z skutecznością i to było widoczne w tym pojedynku. Mimo, aż dwudziestu pięciu sytuacji bramkowych udało się strzelić im zaledwie jedną bramkę, tyle sym co dla RPA. I przez słaby bilans bramkowy ta drużyna zajęła piąte miejsce w tabeli zespołów z czwartego miejsc i tym samym Portugalczycy muszą wracać do domu.

Druga niespodzianka w tej grupie to przegrana Argentyny z Koreą Południową. Mimo, że zespół z Ameryki przeważała przez większość spotkania to jednak musieli uznać wyzłość Azjatów 2-1. A to sprawiło, że jedynie dzięki lepszemu bilansowi bramowemu Argentyna zajęła pierwsze miejsce w grupie.

Darmowy bonus u bukmachera bez wpłaty. Kod promocji: BETONLINE

Nie zawiodła natomiast dzisiaj Francja, która była lepszym zespołem od Mali i wygrała 3-2.

Niezwykle cenne zwycięstwo zanotowała Panama, która wygrała z Arabią Saudyjską 2-1 i tym samym udało im się awansować do kolejnej rundy.

MeczDarmowy skrót i bramki
Mali – FrancjaOglądaj!
Panama – Arabia SaudyjskaOglądaj!
RPA -Portugalia Oglądaj !
Argentyna – Korea Południowa Oglądaj!
Poprzedni artykułBramki i skróty z Mistrzostw Świata U20 -30 maja (czwartek)
Następny artykułSkrót spotkania finałowego LM: Tottenham – Liverpool – 1 czerwca (sobota)
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.