Za nami pierwsze rozstrzygnięcie podczas Mistrzostwa Świata U20, ponieważ w piątek zostało rozegrane spotkanie o trzecie miejsce.


Bramki i skróty online za darmo

Bramki i skróty online za darmo

Przez całe spotkanie przeważała drużyna Ekwadoru, która to stworzyła sobie zdecydowanie więcej sytuacji bramkowych i znacznie częściej znajdowała się pod bramką rywali.

Mistrzostwa Świata kobiet:

Japonki zgodnie z planem wygrały spotkanie z Szkotkami. Chociaż podopieczne Takakura były zdecydowanie lepszym zespołem od swoich rywali, ponieważ przeważali przez większość pojedynku.

Włoszki wygrały bardzo pewnie z Jamajką 5-0. Kapitalne spotkanie rozegrała Girelli, która to strzeliła trzy bramki! Jednak o dziwo Jamajki były wstanie stworzyć sobie sytuacje bramkowe, ale miały ogromny problem z wykończeniem akcji.

Darmowy bonus u bukmachera bez wpłaty. Kod promocji: BETONLINE

Ostatni piątkowy pojedynek to konfrontacja pomiędzy Anglią, a Argentyną. Podopieczne Neville przystąpiły do tego spotkania jako zdecydowane faworytki i zresztą to potwierdziły na boisku, gdzie od pierwszej minuty przeważały. Chociaż Wyspiarki miały problem ze strzeleniem pierwszej bramki. Jeszcze w pierwszej połowie reprezentacja Anglii miała rzut karny, którego nie wykorzystała. Worek z bramkami otworzyła dopiero w drugiej połowie Taylor.

MeczDarmowy skrót i bramki online
Włochy – EkwadorOglądaj!
Japonia – SzkocjaOglądaj!
Jamajka – WłochyOglądaj!
Argentyna – AngliaOglądaj!

Poprzedni artykułMistrzostwa Świata kobiet: darmowe skróty i bramki – 13 czerwca (czwartek)
Następny artykułDarmowe skróty spotkań Copa America 2019 – 15 czerwca (sobota)
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.