Można śmiało powiedzieć, że emocji czysto sportowych podczas EURO 2020 na pewno nie brakowało, ponieważ za nami bardzo ciekawe spotkanie. W niedzielę 13 czerwca zostały rozegrane takie potyczki, jak Holandia vs Ukraina, Austria vs Macedonia Północna oraz Anglia vs Chorwacja.

Bramki i skróty meczów z EURO 2020

Bramki i skróty meczów z EURO 2020

Jako pierwsi wczoraj do boju zostali wystawieni piłkarzy Anglii i Chorwacji. Chorwaci można powiedzieć, że swoje najlepsze lata mają już za sobą. Co było również widoczne podczas wczorajszego starcia, w którym Anglicy wygrali 1-0.

Zasłużoną wygraną zanotowała reprezentacja Austrii, która to okazała się lepsza od Macedonii Północnej wygrywając 3-1. Chociaż trzeba dodać, że podopieczni Angelovskiego dzielnie się bronili, bowiem przez większość rywalizacji widniał rezultat 1-1.

Darmowy bonus u bukmachera bez wpłaty. Kod promocji: BETONLINE

Śmiało można powiedzieć, że emocji czysto sportowych podczas rywalizacji pomiędzy Holandią, a Ukrainą nie można było narzekać. Oranje wyszli na prowadzenie 2-0, ale nasi wschodni sąsiedzi wyrównali stan rywalizacji. Jednak „ostateczny” cios zadali Holendrzy, którzy w ostatnich minutach wyszli na prowadzenie 3-2 i nie oddali go już do końca spotkania.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Anglia – ChorwacjaEURO 2020Oglądaj online
Austria – MacedoniaEURO 2020Oglądaj online
Holandia – UkrainaEURO 2020Oglądaj online
Poprzedni artykułFinał Ligi Mistrzów 2021: Obszerny skrót meczu Manchester City – Chelsea online – 29
Następny artykułObszerne skróty meczów z EURO 2020 za darmo, m.in. Francja – Niemcy online – 15 czerwca
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.