Pomimo, że większość z nas wczoraj odsypiała po nocy sylwestrowej to w angielskiej Premier League odbyły się mecze ligowe. Za nami takie potyczki, jak m.in. Arsenal vs Manchester City, Watford vs Tottenham oraz Crystal Palace vs West Ham.

Obszerne skróty meczów w internecie za darmo

Obszerne skróty meczów w internecie za darmo

Wynikiem 1-2 zakończyło się wczorajsze najciekawsze spotkanie w angielskiej Premier League. Kanonierzy zbyt dużo nie mieli do powiedzenia w tej rywalizacji, ale z drugiej strony całkiem dobrze się zaprezentowali się na tle przeciwników.

Komplet punktów zdobyła drużyna Tottenhamu, która skromnie na wyjeździe pokonała Watford 1-0. Jednak trzeba zaznaczyć, że Koguty bramkę na wagę trzech punktów strzelili w 96 minucie.

Darmowy bonus u bukmachera bez wpłaty. Kod promocji: BETONLINE

Łącznie pięć bramek mogliśmy oglądać w rywalizacji pomiędzy Crystal Palace z West Hamem. Pomimo, że ta pierwsza ekipa była aktywniejsza to jednak z zwycięstwa mogli cieszyć się Młoty 3-2.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Arsenal vs Manchester CityPremier LeagueOglądaj online
Watford vs TottenhamPremier LeagueOglądaj online
Crystal Palace vs West HamPremier LeagueOglądaj online
Poprzedni artykułPowtórki meczów, obszerne skróty, bramki dostępne za darmo w internecie, m.in. Udinese – Milan – 11 grudnia (sobota)
Następny artykułDarmowe skróty meczów w internecie, m.in. Chelsea – Liverpool – 2 stycznia (niedziela)
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.