W sobotę 20 lica zostały rozegrane łącznie trzy pojedynki w PKO Ekstraklasie. Za nami, m.in. konfrontacja pomiędzy Wisłą Kraków, a Śląskiem Wrocław. Nie miałeś okazji obejrzeć tych konfrontacji? Jeżeli nie to nic straconego, bowiem skróty i bramki możesz obejrzeć online.

Darmowe skróty i bramki online

Pierwszy sobotni pojedynek to konfrontacja pomiędzy Rakowem Częstochowa, a Koroną Kielce. Jeszcze przez pierwszy gwizdkiem sędziego spodziewać się można było mało ciekawego widowiska i takim się okazało. Sytuacji bramkowych jak i bramek było na lekarstwo. Jednak ostatecznie wygrała ekipa z Kielc 1-0.

Darmowy zakład na start bez ryzyka. Kod promocyjny „KOD500”

Równiez zaledwie jedną bramę również kibice obejrzeli podczas sptokanaia Wisły Kraków z Śląskiem Wrocław. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Stiglec w 62 minucie. I tym samym Śląśk mógł cieszyć się z wygranj 1-0.

„Piast nadal bez zwycięstwa. I można powiedzieć, że nie wygrał kolejnego spotkania po raz kolejny na własnej życzenie. Podopieczni Fornalika byli blisko trzech punktów, ale w ostatnim kwadransie znowu stracili szansę na wygraną” – pisze ekspert portalu typybukmachera.pl

Piast w rywalizacji z Lechem Poznań wyszedł już w 7 minucie na prowadzenie po trafieniu Felixa. Wydawało się, że podopieczni Fornalika sezon rozpoczną od wygranej w ostaniach minutach znowu wkradła se nerwowość. Najpierw w 77 minucie czerwoną kartkę otrzymał Huk, a w 82 minucie wyrównał wynik Tomczyk. I tym samym te spotkanie zakończyło się remisem 1-1.