Za nami ostatnie cztery spotkania fazy grupowej w Pucharze Narodów Afryki, które zostały rozegrane 2 lipca. Nie miałeś okazji obejrzeć tych potyczek? To nic straconego, ponieważ skróty jak i braki z tych konfrontacji możesz obejrzeć online i to za darmo.

Puchar Narodów Afryki darmowe skróty i bramki

Puchar Narodów Afryki darmowe skróty i bramki

Przed rozpoczęciem ostatniej kolejki trzy drużyny w grup F walczyły o dwa miejsce, które dawały im awans do kolejnej rundy. Przynajmniej teoretycznie łatwiejsze zadanie miała Ghana, która grała z Gwineą. Wszystkie atuty przemawiały w tym boju za Ghaną, ale czy tej drużynie udało się zdobyć komplet punktów? Musisz to zobaczyć.

Drugie spotkanie w grupie F to konfrontacja pomiędzy Beninem, a Kamerunem. Nie da się ukryć, ze znacznie mocniejszą drużyną są Ci drudzy, którzy przystąpili do tego pojedynku jako lidery grupy F. Podopieczni Seeodorfa zaatakowali bramkę swoich rywali od pierwszych rywali. A czy udało się Kamerunowi wygrać te pojedynek?

Darmowy bonus u bukmachera bez wpłaty. Kod promocji: BETONLINE

Tunezja nie chcąc patrzeć na drugi pojedynek w tej grupie pomiędzy Angolą, a Mali musiała zdobyć trzy punkty. Wszystkie atuty mieli po swojej stronie. Zaczynając od potencjału, kończąc na rywalu, który był dosyć przeciętny. Jednak zobacz, czy udało się tej ekipie zdobyć komplet punktów.

SpotkanieRozgrywkiSkrót online
Ghana – GwineaPuchar Narodów Afryki Oglądaj!
Kamerun – BeninPuchar Narodów Afryki Oglądaj!
Tunezja – MauretaniaPuchar Narodów Afryki Oglądaj!
Poprzedni artykułDarmowe skróty spotkań wraz z bramkami online – 1 lipca (poniedziałek)
Następny artykułDarmowe skróty meczy piłkarskich online – 3 lipca (środa)
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.