Za nami kolejna pojedynki rewanżowe II rundy zarówno w Lidze Mistrzów jak Ligi Europy. Skróty i bramki z tych potyczek możesz obejrzeć online i to za darmo.

Darmowe bramki i skróty z spotkań piłki nożnej

Jedno z dzisiejszych spotkań eliminacyjnych w Lidze Europy to konfrontacja pomiędzy Sudovą, a The Penne. Jako zdecydowani faworyci do tej potyczki przystąpili gospodarze, którzy przed tygodniem nie mieli większych problemów z wygraną. I tak samo było i dzisiaj. Po pierwszej połowie a drużyna wygrywała 3-0.

Betfan bonus do 3000 PLN. i zakład bez ryzyka Kod promocyjny BETONLINE

Podczas spotkań towarzyskich Real radził sobie dosyć przeciętnie, a przede wszystkim w defensywie. Na pewno chcieli nieco zmazać plamę z tamtych pojedynków w Audi Cup. W pierwszym pojedynku mierzyli się z Tottenhamem, gdzie przegrywali już 1-0. Zobacz, czy udało się ten drużynie odrobić straty.

„Nie da się ukryć, że Real prezentuje się póki co przeciętnie. Pojedynek z Kogutami to najlepiej pokazał” – pisze ekspert portalu twojetypy.pl

Wynikiem, aż 6-1 zakończyło się spotkanie pomiędzy Bayernem, a Fenerbahce w Audi Cup. Lewy rozegrał większość spotkania, ale nie wpisał się na listę strzelców.

Celtic przed tygodniem nie miał najmniejszych problemów z wygraniem swojego spotkania z Kalju. The Boys wygrali, aż 5-0. Dzisiaj pojedynek dobrze rozpoczął się dla Szkotów, bowiem już w 10 minucie prowadzili 1-0.

Przed tygodniem nie brakowało bramek w rywalizacji pomiędzy FC Basel, a PSV. Podobnie było i w rewanżu, gdzie Szwajcarzy wygrali 2-1.