Czwartkowy wieczór 29 października był po znakiem spotkań w drugiej kolejce piłkarskiej Ligi Europy. Za nami przecież, takie konfrontacje jak Rangersi vs Lech, czy też Arsenal vs Dundalk, Antwerp vs Tottenham, Milan vs Sparta Praga.

Obszerne skróty i bramki z II kolejki Ligi Europejskiej

Obszerne skróty i bramki z II kolejki Ligi Europejskiej

Lech można powiedzieć po raz kolejny pozostawił po sobie dobry ślad w Lidze Europy. Jednak Kolejorz jest nadal bez punktu. Podopieczni Żurawia przegrali z Rangersami 1-0. Chociaż odnotować jest warto, że ekipa Żurawia nie zagrała w swoim najmocniejszym składzie.

Pewną wygraną zanotowała drużyna Milanu, która pokonała na własnym obiekcie Spartę Praga 3-0. Podopieczni Poliego przeważali przez większość rywali i pewnie sięgnęli po komplet punktów.

Darmowy bonus u bukmachera bez wpłaty. Kod promocji: BETONLINE

Takim samym wynikiem zakończyło się starcie pomiędzy Arenalem z Dundalk. Gospodarze przeważali przez zdecydowaną większość rywalizacji i pewnie sięgnęli pp wygraną.

Do sporej sensacji doszło podczas rywalizacji pomiędzy Antwerp z Tottenhamem. Spotkanie wygrali Belgowie 1-0. Pomimo, że różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest spora to nie do końca było to widoczne na boisku.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Rangers – Lech PoznańLiga EuropyOglądaj online
Arsenl – DundalkLiga EuropyOglądaj online
Antwerp – TottenhamLiga EuropyOglądaj online
Milan – Sparta PragaLiga EuropyOglądaj online