Nie da się ukryć, że ciekawych potyczek w niedzielę 3 stycznia nie brakowało, pponieważ za nami przevież tkaie konfrontacje, jak m.in. Chelsea vs Manchester City, Huesca vs Barcelona, Bayern vs Mainz, czy też Cagliari vs Napoli.

Powtórki meczów, skróty, bramki online

Powtórki meczów, skróty, bramki online

W hicie Premier League Manchester City na wyjeździe pokonał Chelsea 3-1. I trzeba powiedzieć, że byyła to zasłużona wygrana ekipy Obywatel, ponieważ podopeicnzi Guardioli, ponieważ przeważali oni przez zdecydowaną wiekszosć rywalizacji.

Skromnie, bo tylko 1-0 Barcelona wygrała swoje spotkanie z Huescą. Chociaż zaznaczyć jest trzeba, że piłkarze Dumy Katalonii przważali przez zdecydowaną większosć rywali, ale nie potraifli wygrać wyżej.

STS kod promocyjny na bonus bez depozytu

Bayern Monachium nie zwalnia tempa. Bawarczycy w pierwszym meczu w 2021 pewnie wygrali swoje spotkanie, bo aż 5-2. Warto jest zazncyzć, że po pierwszych 45 minutach to właśnie rywale prowadzili 0-2. Dodać jest trzeba, że Lewy w tym starciu zanotował dwa trafienia,

Wynikiem 1-4 zakończyło sie spotkanie pomiędzy Cagliari z Napoli. Podopieczni Gattuso zasłużenie sięgneli po komplet punktów, ponieważ byli zdecydowanie lepszą ekipą od swoich przeciwników.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Bayern – MainzBundesligaOglądaj online
Chelsea – Manchester CityPremier LeagueOglądaj online
Huesca – BarcelonaBundesligaOglądaj online
Cagliari – NapoliSerie AOglądaj online
Poprzedni artykułDarmowe skróty meczów, bramki z meczów, powtórki online – 2 stycznia (sobota)
Następny artykułPowtórki meczów, skróty online, bramki w internecie – 4 stycznia
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.