Mimo, że mamy środek tygodnia to za nami pojedynki ligowe chociażby w angielskiej Premier League, czy też francuskiej Ligue 1. Poza tym zostały rozegrane mecze w Pucharze Włoch. Skróty online są za darmo.

Piłka nożna: Podsumowanie piłkarskiego wtorku

Drużyna Manchesteru City przeważała przez większość spotkania z Burnley. Mimo, że w pierwszej połowie Obywatele prowadzili tylko 1-0, ale ostatecznie mecz zakończył się wygraną 4-1.

Podopieczni Guardioli mimo, że po pierwszej połowie wygrywali tylko 1-0, ale w drugiej odsłonie „prześcielili” rywala i pewnie sięgnęli po wygraną” – pisze ekspert portalu toptypy.pl

Ekipa Lille musiała czekać do szesnastej kolejki, aby wygrać swój pierwszy pojedynek poza własnym obiektem.Udało się ten drużynie dosyć niespodziewanie pokonać Lyon 1-0.

sts bonus bez depozytu

Mimo, że drużyna Firrentiny grała od 27 minuty w osłabieniu jednego zawodnika po tym jak czerwoną kartkę otrzymał Venuti i tak poprawiła Violi wygrała swój mecz 2-0.