Legalny bukmacher BetFan oferuje graczom najnowszy pakiet powitalny, gdzie to już na start można liczyć na takie promocje jak: bonus do 3000 PLN czy pierwszy zakład bez ryzyka. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego BETFAN.

BetFan kod promocyjny na start

BetFan kod promocyjny na start

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który wcześniej nie korzystał z usług bukmachera BetFan.

Krok podstawowy jest to dokonanie rejestracji konta. Tą czynność można jedynie wykonać na stronie bukmachera www.betfan.pl. Ten proces nie jest w żadnym wypadku skomplikowany, a poza tym nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Jaki bonus na start dla nowych graczy w BetFan?

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego BETFAN w formularzu rejestracyjnym. Warto jest wiedzieć, że później gracz nie będzie miał możliwościowi wpisania tego kodu.

betclic darmowy kod promocyjny

Darmowa gotówka za wpłatę u bukmachera BetFan

U legalnego bukmachera BetFan promocją objęte są trzy pierwsze wpłaty. Za każdą z nich maksymalnie wspomniany operator przyznaje bonus równowartości depozytu, gdzie maksymalnie można otrzymać 1000 PLN.

Łącznie za dokonanie trzech depozytów na konto typera może trafić nawet 3000 PLN.

Bukmacher BetFan Cashback do 100 PLN

Pierwszy kupon, które graczy obstawi w bukmacher BetFan objęty jest Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Wystarczy zagrać kupon AKO, na którym będą znajdować się co najmniej dwa zdarzenia, a kurs łączny kuponu musi wynieść co najmniej 2.20. Natomiast stawka nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Jeśli zagrany kupon okaże się wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na koncie gracza! W razie przegranej wspomniany operator dokona zwrotu 100% stawki do 100 PLN.

Bukmacher BetFan oferuje swoim graczom poza tym takie ciekawe inne promocje jak chociażby kupony bez podatku.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSkróty i bramki online za darmo – 31 października (czwartek)
Następny artykułPodsumowanie piłkarskiej niedzieli online – 3 listopada (niedziela)
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.