Specjalną ofertę promocyjną każdemu graczowi oferują na start legalny bukmacher w Polsce – Etoto. Na start każdy z użytkowników może liczyć na premię równowartości pierwszy wpłaty, aż do 1500 PLN.

Kod promocyjny w Etoto 2021

Kod promocyjny w Etoto 2021

Dodać jest również inny niezwykle istotny aspekt A dokładnie mówiąc każdy z użytkowników, który posiada już konto u wspomnianego operatora może liczyć na ekstra środki za obstawienie meczy i to bardzo regularnie.

Jaki jest bonus powitalny u bukmachera Etoto 2021?

Zakłady bukmacherskie Etoto online oferują graczom limitowaną ofertę promocyjną każdemu graczowi na start. I co istotne nie trzeba nigdzie po nią się zgłaszać, ani zapisywać.

Krok pierwszy jest to rejestracja konta na stronie www.etoto.pl. Cały ten proces zajmie dosłownie kilka chwil, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane.

Darmowe 34 PLN bez depozytu w Supebet

Po spełnieniu tego warunku gracz koniecznie musi dokonać już wpłaty, a w zamian otrzyma premię równowartości dokonanego depozytu jaki oferuje bukmacher Etoto:

Przykład: Gracz wpłacił 1200 PLN. W ramach bonusu powitalnego otrzyma taką samą kwotę. To sprawi, że użytkownik łącznie będzie posiadał 2400 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Warto jest mieć na uwadze, że maksymalna premia, na jaką może liczyć każdy gracz to nawet 1500 PLN. Otrzymane środki znajdą się na kontach graca automatycznie i będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObszerne skróty meczów z Ligi Mistrzów, m.in. Borussia Dortmund – Manchester City – 14 kwietnia
Następny artykułPodsumowanie piłkarskiej niedzieli: Skróty, powtórki, bramki, m.in. Napoli – Inter – 18 kwietnia
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.