Bukmacher Forbet w dniu 1 maja zmniejsza ryzyko przegranej na kupony, na których znajdują się zdarzenia ze sportów wirtualnych.

Forbet zmniejsza ryzyko przegranej

Forbet zmniejsza ryzyko przegranej

W promocji może wziąć udział każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmacher Forbet oraz wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Promocja polega na zawarciu kuponu w dniu 1 maja do godziny 23:59, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych. Bukmacher wymaga, żeby kurs łączny kuponu był nie mniejszy niż 2.00, natomiast stawka musi wynieść dokładnie 2.20 PLN.

Z tej akcji natomiast s a wykluczone wszystkie kupony zagrane w za środki bonusowe oaz kupony systemowe.

Darmowy bonus u bukmachera bez wpłaty. Kod promocji: BETONLINE

Jeżeli gracz spełnia powyższe warunki promocji, a do tego jego kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher Forbet dokona zwrot stawki za przegrane kupony. Lecz trzeba pamiętać, że w promocji biorą udział jedynie trzy pierwsze kupony które spełniają warunki tej promocji.

Zwrot stawki trafi na konto gracza w formie środków bonusowych. Chcąc je wypłaci należy dokonać czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszy niż 2.00 na zdarzenia ze sportów wirtualnych.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBramki z meczu Tottenham vs Ajax i nie tylko – 30 kwietnia (wtorek)
Następny artykułBramki z spotkania Barcelona vs Liverpool i nie tylko – 1 maja (środa)
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.