Za nami kolejny dzień pojedynku w Mistrzostwach Światach. Najciekawsze wtorkowe spotkanie to pojedynek pomiędzy Portugalią, a Argentyną. Jednak to właśnie spotkanie pomiędzy Mali, a Arabią Saudyjską przyniosło najwięcej pijarskich emocji. Zobacz, gdzie w pełni za darmo można obejrzeć te mecze.


Darmowe skróty i bramki online z Mundialu U20

Darmowe skróty i bramki online z Mundialu U20

Francja wygrała spotkanie z Panamą 2-0, ale trzeba przyznać, że nie do końca zachwycili swoją grą. Widać jeszcze gołym okiem rezerwy w tym zespole.

Konfrontacja pomiędzy Portugalią, a Argentyną została okrzyknięta hitem drugiej serii spotkań. Lepiej zaprezentowali się następcy Ronaldo, ale skuteczniejsi byli ich rywale. Po bramkach Pereza oraz Gaicha ostatecznie wygranej mogli cieszyć się piłkarze Argentyny.

Darmowy bonus u bukmachera bez wpłaty. Kod promocji: BETONLINE

Kibice oglądający pojedynek Mali z Arabią Saudyjską nie mogli narzekać na brak emocji. Podczas całego spotkania mogli obejrzeć, aż siedem bramek. Ostatecznie wygrali CI pierwsi 4-3.

Korea Południowa można powiedzeń, że wymęczyła zwycięstwo nad RPA 1-0. Jednak Azjaci zagrali konswektnie od pierwszej do ostatniej minuty, co dało jakże cenne dla nich trzy punkty.

MeczDarmowy skrót i bramki
Francja – Panama Oglądaj!
Portugalia – Argetyna Oglądaj!
Mali – Arabia SaudyjskaOglądaj!
RPA – Korea PołundiowaOglądaj!
Poprzedni artykułBramki i skróty niedzielnych spotkań (26 maja)
Następny artykułSkróty i bramki z Finału Ligi Europejskiej i Mundialu U20 – 29 maja (środa)
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.