W niedzielę 30 sierpnia zostały rozegrane ostatnie spotkania drugiej kolejki francuskiej Ligue 1. Za nami przecież, takie konfrontacje, jak m.in. Metz vs Monaco, Brest vs Maryslia, czy też Reims vs Lille. Skróty i bramki z tych potyczkę są dostępne online w internecie.

Obszerne skróty meczów w internecie, m.in. Metz vs Monaco

Obszerne skróty meczów w internecie, m.in. Metz vs Monaco

Ekipa Monaco przez całe spotkanie oddała zaledwie dwa celne strzały. Jeden z nich zamienili na bramkę. Pomimo, że ekipa Metz przeważała przez większość meczu to jednak nie udało im się zdobyć nawet jednego punktu.

Na brak emocji na pewno nie można było narzekać podczas rywalizacji pomiędzy ekipami Brest z Marsylią. Łącznie przez całe spotkanie padło pięć bramek, ale ostatecznie z rywalizacji mogła cieszyć się ekipa OM, która wygrała 3-2.

STS kod promocyjny na bonus bez depozytu

Komplet punktów zdobyła drużyna Lille, która pokonała na wyjeździe 1-0 Reims. Chociaż trzeba podkreślić, że podopieczni Galtiera byli bardziej aktywniejszym zespołem od swoich rywali.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Metz – MonacoLigue 1Oglądaj online
Brest – MarsyliaLigue 1Oglądaj online
Reims – LilleLigue 1Oglądaj online
Poprzedni artykułKwalifikacje do Ligi Europy. Skróty meczów, m.in. Dynamo Minsk vs Piast Gliwice – 27 sierpnia [czwartek]
Następny artykułBramki i skróty meczów z eliminacji Ligi Mistrzów online, Krasnodar – PAOK 22 września [wtorek]
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.