W środę 11 listopada zostały rozegrane pojedynki towarzyskie w piłce nożną. Za nami przecież takie rywalizacje, jak chociażby Polska vs Ukraina, Francja vs Finlandią, Lochy vs Estonia i Holandia vs Hiszpania.

Mecze towarzyskie: Darmowe skróty i bramki online, m.in. Polska vs Ukraina, Holandia vs Hiszpania – 11 listopada (środa)

Mecze towarzyskie: Darmowe skróty i bramki online

Wynikiem 2-0 zakończyło się spotkani pomiędzy Polską z Ukrainą. Jednak trzeba zaznaczyć, że gra naszej drużyny nie była zbyt solidna. To właśnie podopieczni Szewczenko dyktowali tempo tej rywalizacji.

Nie da się ukryć, że do sporej niespodzianki doszło podczas rywalizacji pomiędzy Francją z Finlandia. Pomimo, że Trójkolorowi przeważali przez większość meczu to ostatecznie z wygranej mogli cieszyć się Finowie 0-2.

Betfan kod promocyjny

Przekonujące zwycięstwo zanotowała reprezentacja Włoch, która to bardzo pewnie i przekonująco sięgnęła po wygraną z Estonią wygrywając 4-0.

Konfrontacja pomiędzy Holandią z Hiszpanią była najciekawszym środowym meczem. Nieco bardziej aktywniejszą ekipą byli przyjezdni, ale ostatecznie pojedynek zakończył się remisem 1-1.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Polska – UkrainaMecz towarzyskiOglądaj online
Francja – FinlandiaMecz towarzyskiOglądaj online
Włochy – EstoniaMecz towarzyskiOglądaj online
Holandia – HiszpaniaMecz towarzyskiOglądaj online
Poprzedni artykułObszerne skróty meczów z piłki nożnej w internecie, Valencia vs Real Madryt, Manchester City vs Liverpool – 8 listopada (niedziela)
Następny artykułBaraże o Mistrzostwa Europy: Podsumowanie meczów, skróty i bramki, m.in. Serbia vs Szkocja i Węgry vs Islandia – 12 listopada (czwartek)
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.