Za nami większość spotkań pierwszej kolejki francuskiej Ligue 1. Za nami konfrontacje pomiędzy takimi zespołami jak Angers z Bordeaux czy też Marsylia z Reims. Nie miałeś okazji obejrzeć tych pojedynków? To nic straconego, bowiem skróty i bramki możesz obejrzeć online za darmo.

Darmowe skróty i bramki z Ligue 1 online

Darmowe skróty i bramki z Ligue 1 online

Można powiedzieć, że od sporej wpadki zmagania rozpoczęła drużyna Marsylii, która to przegrała 2-0 na własnym obiekcie z Reims. Chociaż trzeba podkreślić, ze ekipa gospodarzy była lepszym zespołem. Piłkarze Marsylii częściej utrzymywali się przy piłce oraz oddawali więcej strzałów na bramkę, a mimo to przegrali.

Darmowy bonus u bukmachera bez wpłaty. Kod promocji: BETONLINE

Angers zanotowało celne zwycięstwo z Bordeaux 3-1. Gospodarze zagrali niezywkle skutecznie. Na cztery oddane strzały, trzykrotnie piłka znalazła się w bramce Żyrondystów.

„Nie da się ukryć, że największą niespodziankę sobotnich spotkań w Ligue 1 to była przegrana Marysli z Reims. Gospodarze pod każdym względem są mocniejszym zespołem od rywali, a mimo to nie byli wstanie zdobyć jednego punktu” – pisze ekspert portalu freepicks.pl

Dijon grając na własnym obiekcie mimo, że przeważało z St. Etienne, ale mimo to lepsi kazali się przyjezdni, którzy wygrali 2-1.

Nice było zdecydowanie lepszym zespołem od Amiens i zasłużenie wygrało 2-1. Jednak trzeba podkreślić, ze bramkę na wagę trzech punktów zdobyły w ostatnich minutach.

MeczRozgrywkiSkrót za darmo
Maryslia – ReimsLigue 1 Oglądaj online!
Angers – Bordeaux Ligue 1 Oglądaj online!
Dijon – St. Etienne Ligue 1 Oglądaj online!
Nice – Amiens Ligue 1 Oglądaj online!
Poprzedni artykułEliminacje Ligi Europy: bramki i skróty online za darmo – 8 sierpnia (czwartek)
Następny artykułEliminacje Ligi Mistrzów: darmowe skróty i bramki 13 sierpnia (środa)
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.