Rozpoczęty ostatnie dni podczas eliminacji do Mistrzostw Europy 2020. W czwartek 14 listopada zostały rozegrane chociażby takie konfrontacje jak Czechy vs Kosowo, Turcja vs Islandia, czy też Anglia vs Czarnogóra. Skróty i bramki z tych pojedynków są dostępne online i to za darmo.

Darmowe skróty i bramki z eliminacji Mistrzostw Europy

Darmowe skróty i bramki z eliminacji Mistrzostw Europy

Rezultatem 0-0 zakończyło się spotkanie pomiędzy Tucją z Islandią. Jednak nie da się ukryć, że był to bardzo cenny remis dla gospodarzy, ponieważ dał im awans na Mistrzostwa Europy 2020.

Anglicy nie dali najmniejszych szans Czarnogórze, gdzie wygrali, aż 7-0. Chociaż trzeba podkreślić, że podopieczni Southgate mogli wygrać jeszcze wyżej, ponieważ mieli dogodne sytuacje do strzelania bramki.

BetFan kod promocyjny

Mimo, że piłkarze Kosowa wyszli jako pierwsi na prowadzenie podczas rywalizacji z Czechami. Jednak było to cenne wygrane dla naszych południowych sąsiadów, ponieważ dała im awans na Mistrzostwa Europy 2020;.

Francuzi wygrali wczoraj skromnie, bo tylko 2-1 z Mołdawią. Jednak ta wygrana Trójkolorowym awans na Mistrzostwa Europy 2020.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Turcja – IslandiaEliminacje Mistrzostw EuropyOglądaj online!
Anglia – Czarnogóra Eliminacje Mistrzostw Europy Oglądaj online!
Czechy – Kosowo Eliminacje Mistrzostw Europy Oglądaj online!
Francja – Mołdawia Eliminacje Mistrzostw Europy Oglądaj online!
Poprzedni artykułBonus do 3170 PLN na start dla nowych graczy Milenium
Następny artykułSkróty i bramki z kwalifikacji Mistrzostw Europy 2020 online, m.in. Szwajcaria vs Gruzja – 15 listopada (piątek)
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.