W piątek 11 października zostały rozegrane kolejne pojedynki podczas eliminacji Mistrzostw Europy 2020 w piłce nożnej. Za nami takie potyczki jak Czechy vs Anglia, czy też Islandia vs Francja. Skróty i bramki dostępne są online.

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020: Darmowe skróty i bramki

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020: Darmowe skróty i bramki

Czesi pokonali dosyć sensacyjnie na własnym obiekcie Anglików. Jednak trzeba podkreślić, że nasi południowi sąsiedzi zasłużenie zdobyli trzy punkty. Byli zespołem dużo bardziej aktywniejszym od swoich przeciwników.

Anglicy trzeba przyznać, że nie zagrali dobrego spotkania. Wyspiarze odstawali od rywali i swoją wyższość nasi południowi sąsiedzi potrafili potwierdzić strzelonymi bramki. Śmiało można powiedzieć, że zasłużenie wygrali ten mecz. ” – pisze ekspert portalu betonline.net.pl

Portugalia od pierwszej do ostatniej minuty przeważała podczas rywalizacji z Luksemburgiem. I tym samym podopieczni Santosa wygrali zasłużenie 3-0.

betclic darmowy kod promocyjny

Mimo, że Francuzi przeważali przez zdecydowaną większość spotkania z Islandią to wygrali skromnie 1-0. Jedyna bramka padła w dodatku z rzutu karnego, który strzelił Giroud.

Turcy przeważali przez większość spotkania podczas rywalizacji z Albanią. Jednak podopieczni Gunesa wygrali skromnie 1-0.

MeczRozgrywkiSkrót i bramki
Czechy – Anglia Eliminacje Mistrzostw Europy Oglądaj online!
Portugalia – Luksemburg Eliminacje Mistrzostw Europy Oglądaj online!
Islandia – Francja Eliminacje Mistrzostw Europy Oglądaj online!
Turcja – Albania Eliminacje Mistrzostw Europy Oglądaj online!
Poprzedni artykułKwalifikacje do EURO 2020: Bramki i skróty za darmo, m.in. Holandia vs Irlandia Północna – 10 października (czwartek)
Następny artykułEliminacje do Mistrzostw Europy 2020: Darmowe skróty i bramki , m.in. Włochy vs Grecja – 12 października (sobota)
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.