Bardzo ciekawą akcję wszystkim swoim graczom oferuje legalny bukmacher Fuksiarz, który to regularnie dokonują zwrotów stawki za przegrane kupony. Warto jest dodać, że za każdy przegrany zakład można otrzymać nawet 500 PLN.

Bukmacher Fuksiarz zmniejsza przegrane gracz. Bonus do 500 PLN

Bukmacher Fuksiarz zmniejsza przegrane gracz. Bonus do 500 PLN

Należy mieć na uwadze, że promocja „Cashback bez limitu” jest dostępna wyłącznie u legalnego bukmachera www.Fuksiarz.pl i chcąc ją aktywować należy wpisać kod promocyjny –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A nadmienić jest to, że jest to jedyna możliwość.

Następnie należy już obstawiać dowolne zdarzenia. W promocji „Cashback bez limitu” kwalifikują się zarówno kupony SOLO i AKO. I co istotne mogą znajdować się tam dowolne zdarzenia z każdej dyscypliny. Oprócz zdarzeń specjalnych!

Nadmienić jest warto, że kurs typu w zakładzie promocyjnym nie może być mniejszy niż 2.00. Wówczas „Cashback” automatycznie zostanie aktywowany.

Aktualny kod promocyjny w Fuksiarz –> BETONLINE

Jeśli idzie o wysokość premii uzależniona jest ona od ilości meczów zdających się na kuponie:

  • jedno zdarzenie – zwrot 7% wartości stawki
  • dwa zdarzenia – zwrot 10% wartości stawki
  • trzy lub więcej – zwrot 12% wartości stawki

W przypadku wygranego kuponu cała stawka znajdzie się na koncie gracza w Fuksiarz. Natomiast w przypadku przegranej typerzy mogą liczyć na zwrot stawki, a maksymalnie i to za każdy kupon może wynieść nawet 500 PLN.

Trzeba mieć na uwadze również inny istotny aspekt. A mianowicie, że otrzymane środki można od razu wypłacić i to bez dokonywania żadnego obrotu!


Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPodsumowanie piłkarskiej soboty online, m.in. Napoli – Inter – 12 lutego (sobota)
Następny artykuł20 000 PLN za obstawienie meczy piłki nożnej w Fortunie
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.