Znamy już pary finałowe Ligi Narodów, w którym to wystąpią Portugalczycy oraz Holendrzy. Oranje zapewnili obie awans w środę, gdzie to pokonali Anglików 3-1.


Liga Narodów: skrót, bramki online za darmo

Liga Narodów: skrót, bramki online za darmo

Spotkanie pomiędzy Holandią, a Anglią bardzo dobrze rozpoczęło się dla tych drugich, ponieważ w 32 minucie Rashford wykorzystał rzut karny i Wyspiarzy prowadzili 1-0.

Jednak na boisku przez cały mecz włącznie z dogrywkę mogliśmy obserwować grę tak naprawdę Holendrów, którym to zależało na wywalczeniu awansu.

darmowy bonus za rejestrację bez wpłaty

Piłkarze Holandii znacznie częściej atakowali, stwarzali sobie dogodne sytuacje bramkowe i to się opłaciło, bo w 73 minucie spotkanie wyrównali stan meczu na 1-1 po bramce de Lighta.

„Anglicy byli znacznie słabszym zespołem. Nie przypominali swojej jakości z ostatnich pojedynków.” – pisze ekspert portalu soccerpicks.pl

W dogrywce Oranje „rzucili” się na bramkę rywala od pierwszej minuty. Przeważali przez zdecydowaną większość czasu i w dwóch kwadransach padły dwie bramki: samobójczą strzelił Walker, zaś wynik ustalił Promes.

Trzeba przyznać, ze Holendrzy zasłużenie awansowali do finału Ligi Narodów.

MeczDarmowy skrót i bramki online
Holandia – Anglia Oglądaj!
Poprzedni artykułPortugalia vs Szwajcaria: Darmowy skrót i bramki – 5 czerwca (środa)
Następny artykułSkróty piątkowych spotkań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2020
Skróty meczów i darmowe meczyki na żywo. Legalne transmisje, stream online z najlepszych lig świata. Bramki video za darmo.